• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.jpg


Adnar jest firmą o bogatym i wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie projektowania, produkcji i montażu obiektów magazynowo-suszarniczych.  

Zajmujemy się produkcją silosów lejowych i płaskodennych, suszarni porcjowych i w cyklu ciągłym, jak również transportów pionowych i poziomych do ziarna tj. podnośników kubełkowych, przenośników łańcuchowych (redlerów) i przenośników taśmowych. Nasze urządzenia można wykorzystać do zasypu silosów zbożowych, jak również do zasypu magazynów płaskich.

Ambicją dynamicznego zespołu pracowników jest ciągłe ulepszanie i optymalizacja rozwiązania problemów w dziedzinie suszenia, czyszczenia, transportu i magazynowania ziarna zbóż, rzepaku, kukurydzy, nasion roślin strączkowych, peletu. Temu celowi podporządkowany jest plan inwestycyjny firmy, od własnego biura projektowego, poprzez produkcję i montaż urządzeń u klienta. Elementy składowe naszych urządzeń wykonywane za pomocą wyspecjalizowanych maszyn sterowanych numerycznie. W naszej firmie odbywa się montaż i testowanie urządzeń, co w znacznym stopniu wpływa na jakość sprzedawanych urządzeń.

Zadaniem naszych doradców technicznych jest indywidualna analiza potrzeb klienta. Poprzez wykonanie rysunków wstępnych możemy w łatwy sposób przybliżyć obraz całej inwestycji a to pozwala na możliwość korygowania lub akceptacji przez klienta zmian w fazie projektowania. Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produkowanych przez Firmę ADNAR urządzeń.

Daniel Kołodziejczyk